روز نوشت Fundamentals Explained

صراط: روابط عمومی این نیرو روز یکشنبه در پی درگذشت مرحوم سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش با صدور اطلاعیه‌ای اظهار داشت: خانواده بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران در روز‌هایی که گذشت، داغدار فرماندهی رشید و از تبار یاران واصل خورشید شد.

۱۱ ساعت قبل زن از شوهرش چه اموالی را به ارث می‌برد؟

۲روز است حس میکنیم جــــــــاده فریــــــــــــــــاد میزنـــــــــــــــــــه به ما اشاره میکنه میگه بیــــــــا!!!

! هرچه کشو های لباسهایمان را گشتیم دیدیم از زیر و رو هیچ لباس صورتی نداریم! این است که کمر همت بسته ایم به آتش زدن مالمان در جهت خریدن لباسهایی در طیف رنگ صورتی روشن و لیمویی که آسی۵ جانمان دلش خواسته و یک عمر برایش نخریدن!!

.. مرد...؟! هرچه گفتم برادر من ،من و شما با این اختلاف سنی ۱۰ سالمان و تضاد های شخصیتیمان هیچ بهم نمیخوریم قبول نکرد که نکرد....

در کمال وقاحت به من توهین کرده و من هیچ چیز نگفتم! از عاصی که من میشناختم خیلی بعید بود! اما هیچ چیز نگفتم.

!! ما که هنوز نمیدانیم دولتی محسوب میشویم یا نه؟! تکلیف چیست؟! این مدیران نامرد ما هم انگار مثلن حقوق پرسنل را از ارثیه پدرشان پرداخت میکنند که تا دقیقه ی نود خبر نمیدهند که کسی خوش به حالش نشود!!

بعضی آدمهای مجرد هم با خانواده شان خوبند و وقت میگذرانند که ما این فاکتور را هم نداریم! بعضی هاشان هم یک پارتنر خوب دارند و تمام مجردی هایشان را با یک جنس مخالف خوب سر میکنند و لذتش را میبرند و روزگارشان بر وفق مراد میشود! که این آخری را که اصــــــــــــــــلــــــــــــــــــن نداریم!!!!!!!!

ساکت الهامی در حالی ۱۱ بازیکن تراکتور برابر استقلال را معرفی کرده که چهره‌های شاخصی در این بین حضور ندارند. به گزارش "ورزش سه"، ترکیب تراکتور مقابل استقلال به شرح زیر است: محمدرشید مظاهری، رضا اسدی، محمدرضا خانزاده، مهدی تیکدری، میثم تیموری، اکبر ایمانی، سعید مهری، محمدرضا آزادی، احسان حاج‌صفی، رضا شکاری و ساسان انصاری استقلال تهران تراکتور

۴ ساعت قبل وکیل طبری: ادعای ارتباط طبری با انوشه کذب است

عاصی website زندگی خوبی نداشته.... عاصی ندیده دیو به مادرش کمک کند در خانه یا از سر محبت کاری برایش انجام بدهد... عاصی ندیده یک زندگی خوب چه شکلی میتواند باشد!! این است که چهار شاخ سبز میشود بر سرش وقتی که "میر" میگوید آنروز تو آشپزی کردی و امروز نوبت من است و جوجه کباب بپزد و لقمه لقمه بگذارد دهانش و قربان صدقه اش برود!

حالا میشه یکی از شماها که هی منو نصیحت میکنید بگید چه گلی به سرم بگیرم دقیقن؟؟؟؟؟؟؟

! آمدی نشستی بغلم! با توجه به درشت بودن هردوتامان رعایت فاصله مقدور نبود!! لب تاپ را گذاشتی روی پایت! خیلی خونسرد پیغامهارا جواب میدادی و گشت و گذار میکردی! دیدی عمدن توجه نمیکنم... خجالت میکشم... گفتی:عاصی فلانی عکسش را عوض کرده ببین!! عاصی این پست را بخوان بخندیم!! عاصی... و من چنان خرکیف میشدم از این کارت که حد نداشت... چه اعتمادی... چه آرامشی...

! باشد که خوشش بیاید!! پس اگر امروز عصر حوالی حسن آباد دختری خوش قد و بالا که کیسه ای هم قد خودش از کامواهایی با رنگهای هارمونیک دیدید شک نکنید بنده هستم!!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *